Výstava Tuněchody 2021

03.04.2022
Letošní expozice byla výjimečná, protože se koná po období dlouhé výstavní, a tím pádem také posuzovatelské, nečinnosti.

Tato akce je pořádána za významné pomoci Obecního úřadu a První zemědělské a. s., v jejímž areálu se pravidelné expozice nachází. Naší snahou bylo upoutat pozornost návštěvníků pestrostí vystavených plemen a současně ukázat práci jednotlivých chovatelů, kteří se této náročné zálibě věnují. V neposlední řadě je naším každoročním cílem získat i nové členy a v případě zájmu stát se chovatelem jim nabízíme pomoc a podporu.

V důsledku výše zmíněných událostí byla i výstava ušlechtilých morčat omezena na ukázkovou expozici chovatelských úspěchů našich členů. Tato přehlídka byla ke zhlédnutí v neděli.
Naše díky patří také vystavovatelům za předvedená zvířata a sponzorům za podporu.

Na shledanou v roce 2022

Více fotek z výstavy Tuněchody 2021 najdete zde

ZO Tuněchody všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode