Výstava Tuněchody 2022

04.09.2022
I letos měli návštěvníci možnost zhlédnout výstavu drobného zvířectva, která se konala 3. - 4.9. 2022 již tradičně v areálu společnosti První zemědělská a.s., který tak pravidelně významně podporuje činnost naší organizace. Velké poděkování patří Obecnímu úřadu bez jehož každoroční pomoci bychom výstavu nemohli pořádat. Děkujeme!

Naší snahou bylo upoutat pozornost návštěvníků pestrostí vystavených plemen a současně ukázat práci jednotlivých chovatelů, kteří se této náročné zálibě věnují. V neposlední řadě je naším dlouhodobým cílem
získat i nové členy a v případě zájmu stát se chovatelem jim nabízíme pomoc a podpor.

K vidění byla plemena holubů, králíků, drůbeže a morčat nejen od místních chovatelů. Mnohá zvířata byla také k prodeji.

Součástí výstavy byla expozice ušlechtilých morčat - "3. výstava morčat Tuněchody
2022 DUO
". Tato přehlídka byla ke zhlédnutí v neděli.

Více fotek z výstavy Tuněchody 2022 najdete zde

ZO Tuněchody všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode